Alpha, 0,5 W, LED modrá - ROZBALENO

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Alpha, 0,5 W, LED modrá - ROZBALENOSkladem477 Kč/ ks394 Kč bez DPH
Rozbalené zkontrolované zboží bez krabice. K dispozici 1 kus.
Vystavený vzorek, záruka 6 měsíců.
Venkovní pojezdové zápustné LED svítidlo. Vhodné k orientačnímu osvětlení teras, cest, schodišť a chodníků v zahradě a okolí domů. LED svítidlo má krytí IP 68 a lze ho použít i jako dekorativní osvětlení pod vodní hladinu do hloubky 0,5 m. Svítidlo je odolné vůči nárazům a snese zatížení až 2500 kg.
Specifikace:
Průměr montážního otvoru je 30 mm. Svítidlo je konstruováno pro max. zatížení 2500 kg a max. přejezdovou rychlost 15 km/hod. Ze svítidla vyúsťují dva kabely o délce 1m s konektory a lze vzájemně propojit do série až 30 svítidel - v závislosti na použitém transformátoru.
Transformátor není součástí balení a objednává se samostatně.
Technické parametry:
| Příkon | 0,5 W |
| Světelný zdroj | Modul 12x LED |
| Typ LED | Modrá |
| Teplota barvy | 12000-15000 °K |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 2 x 1 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Zápustné |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 4,2 x 4 cm |
| Materiál | Nerez, plast |
| Barva | Nerez |
| Možnost výměny světelného zdroje . | Ne |
| IP krytí | IP 68 |














