CZSK
Novinky
04.01.2021
Provoz nepřerušen!
Vážení zákazníci, expedice zboží probíhá nadále bez omezení. Ve spolupráci s dopravci upřednostňujeme platbu převodem, za kterou poskytujeme slevu 20... číst celé
20.11.2019
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY
Plánujete nakoupit zboží z našeho sortimentu, ale identický produkt, o který máte zájem, jste viděli kdekoliv na internetu za nižší cenu?Informujte ná... číst celé
Zobrazit všechny novinky
VZORKOVNA

Pokud si přejete vidět velkou část námi nabízeného sortimentu na vlastní oči, můžete navštívit naše vzorkovny, nacházející se v Praze - Cholupicích a v Průhonicích.

  • Vystavené jsou všechny druhy umělých živých plotů a rohoží Bamboo mat.
  • K dispozici jsou vzorníky ratanu, stínících tkanin a vzorky zatravňovacích rohoží.
  • V Cholupické vzorkovně si také můžete naživo prohlédnout stabilizované růže a aranže a po domluvě navštívit vzorkovnu zahradních svítidel.
  • Pokud budete mít o nějaké zboží zájem, je možné provést objednávku přímo na místě vyplněním připraveného formuláře, nebo v klidu domova přes internet - PRO OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ JE VŽDY POTŘEBA PŘEDCHOZÍ OBJEDNÁVKA A OBDRŽENÍ VÝZVY K ODBĚRU.
Praha 12 - Cholupice
Adresa:Podchýšská 129, 14300 - Areál Zahradnictví Šťastný
Otevírací doba:Po-Pá: 9-18 hod, So: 9-12 hod, leden-únor po domluvě
Vzorkovna svítidel po domluvě

 

Prohlídka svítidel ve vzorkovně zahradního osvětlení je možná pouze po domluvě. Pro sjednání schůzky volejte +420 774 174 332 nebo +420 721 650 359.

Ostatní sortiment je přístupný PO-PÁ: 9:00-18:00, SO: 9:00-12:00.

Ve vzorkovně je vystaven kompletní sortiment UMĚLÝCH ŽIVÝCH PLOTŮ (panely WALL GREEN pouze v Průhonicích) a ROHOŽÍ BAMBOO MAT, vzorníky RATANOVÝCH ROHOŽÍ a STÍNÍCÍCH TKANIN, vzorky ZATRAVŇOVACÍCH ROHOŽÍ. Naživo si můžete porovnat rozdíly v konstrukcích jednotlivých řad i vzhled všech nabízených typů.

 

 

Při výběru ZAHRADNÍHO OSVĚTLENÍ je vhodné vybírat nejen podle designu svítidla a jeho ceny, ale je dobré vědět, jak svítidlo skutečně svítí. V naší vzorkovně si můžete celoročně prohlédnout velkou část nabízených světel. Světla, která v naší vzorkovně standartně nemáme, Vám po předchozí domluvě připravíme také.

Ověřte si prosím předem, zda jsou požadovaná svítidla ve vzorkovně vystavena!


Vzorkovna Průhonice
Adresa:V Zahradách 171, 25243
Otevírací doba:Prohlídka možná pouze po předchozí domluvě

 

Prohlídka je možná pouze po předchozí domluvě na tel. +420 737202804, PO-PÁ: 9:00-18:00 hod.

Ve vzorkovně je vystaven kompletní sortiment UMĚLÝCH ŽIVÝCH PLOTŮ vč. panelů WALL GREEN a ROHOŽÍ BAMBOO MAT, vzorníky RATANOVÝCH ROHOŽÍ a STÍNÍCÍCH TKANIN, vzorky ZATRAVŇOVACÍCH ROHOŽÍ. Naživo si můžete porovnat rozdíly v konstrukcích jednotlivých řad i vzhled všech nabízených typů.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.