CZSK
Novinky
25.02.2021
DOPRAVA ZDARMA
U nás máte dopravu zdarma na vybrané produkty nebo při nákupu nad 15 000Kč.  V případě, že máte objednávku pod limitem 15 000Kč, ale zároveň máte v k... číst celé
20.11.2019
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY
Plánujete nakoupit zboží z našeho sortimentu, ale identický produkt, o který máte zájem, jste viděli kdekoliv na internetu za nižší cenu?Informujte ná... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
Zahradní sloupky - instalace
Instalace sloupků je poměrně jednoduchá a při dodržení postupu se není čeho bát. Sloupky Aquapoint je možné upevnit pomocí kotvící patky, mobilního po... číst celé
Zahradní vodovodní sloupky a elektrosloupky
Vodovodní sloupky jsou využívány zpravidla na zahradách rodinných domů jako hydranty sloužící k estetickému a komfortnímu napojení na rozvod vody např... číst celé
Zobrazit všechny články
VZORKOVNA

Pokud si přejete vidět velkou část námi nabízeného sortimentu na vlastní oči, můžete navštívit naše vzorkovny, nacházející se v Praze - Cholupicích a v Průhonicích.

  • Vystavené jsou všechny druhy umělých živých plotů a rohoží Bamboo mat.
  • K dispozici jsou vzorníky ratanu, stínících tkanin a vzorky zatravňovacích rohoží.
  • V Cholupické vzorkovně si také můžete naživo prohlédnout stabilizované růže a aranže a po domluvě navštívit vzorkovnu zahradních svítidel.
  • Pokud budete mít o nějaké zboží zájem, je možné provést objednávku přímo na místě vyplněním připraveného formuláře, nebo v klidu domova přes internet - PRO OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ JE VŽDY POTŘEBA PŘEDCHOZÍ OBJEDNÁVKA A OBDRŽENÍ VÝZVY K ODBĚRU.
Praha 12 - Cholupice
Adresa:Podchýšská 129, 14300 - Areál Zahradnictví Šťastný
Otevírací doba:Po-Pá: 9-18 hod, So: 9-12 hod, leden-únor po domluvě
Vzorkovna svítidel po domluvě

 

Prohlídka svítidel ve vzorkovně zahradního osvětlení je možná pouze po domluvě. Pro sjednání schůzky volejte +420 774 174 332 nebo +420 721 650 359.

Ostatní sortiment je přístupný PO-PÁ: 9:00-18:00, SO: 9:00-12:00.

Ve vzorkovně je vystaven kompletní sortiment UMĚLÝCH ŽIVÝCH PLOTŮ (panely WALL GREEN pouze v Průhonicích) a ROHOŽÍ BAMBOO MAT, vzorníky RATANOVÝCH ROHOŽÍ a STÍNÍCÍCH TKANIN, vzorky ZATRAVŇOVACÍCH ROHOŽÍ. Naživo si můžete porovnat rozdíly v konstrukcích jednotlivých řad i vzhled všech nabízených typů.

 

 

Při výběru ZAHRADNÍHO OSVĚTLENÍ je vhodné vybírat nejen podle designu svítidla a jeho ceny, ale je dobré vědět, jak svítidlo skutečně svítí. V naší vzorkovně si můžete celoročně prohlédnout velkou část nabízených světel. Světla, která v naší vzorkovně standartně nemáme, Vám po předchozí domluvě připravíme také.

Ověřte si prosím předem, zda jsou požadovaná svítidla ve vzorkovně vystavena!


Vzorkovna Průhonice
Adresa:V Zahradách 171, 25243
Otevírací doba:Prohlídka možná pouze po předchozí domluvě

 

Prohlídka je možná pouze po předchozí domluvě na tel. +420 737202804, PO-PÁ: 9:00-18:00 hod.

Ve vzorkovně je vystaven kompletní sortiment UMĚLÝCH ŽIVÝCH PLOTŮ vč. panelů WALL GREEN a ROHOŽÍ BAMBOO MAT, vzorníky RATANOVÝCH ROHOŽÍ a STÍNÍCÍCH TKANIN, vzorky ZATRAVŇOVACÍCH ROHOŽÍ. Naživo si můžete porovnat rozdíly v konstrukcích jednotlivých řad i vzhled všech nabízených typů.