- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Zápustná svítidla
- Atria 0,5 W, LED bílá - ROZBALENO
Atria 0,5 W, LED bílá - ROZBALENO

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Atria 0,5 W, LED bílá - ROZBALENOSkladem290 Kč/ ks240 Kč bez DPH
Rozbalené zkontrolované zboží bez krabice. K dispozici 1 kus.
Vystavený vzorek, záruka 6 měsíců.
Venkovní pojezdové zápustné LED svítidlo. Vhodné k orientačnímu osvětlení teras, cest, schodišť a chodníků v zahradě a okolí domů. LED svítidlo má krytí IP68 a lze ho použít i jako dekorativní osvětlení pod vodní hladinu do hloubky 0,5 m.
Specifikace:
Průměr montážního otvoru je 30 mm. Ze svítidla vyúsťují dva kabely o délce 1m s konektory a lze vzájemně propojit do série až 30 svítidel - v závislosti na použitém transformátoru.
Transformátor není součástí balení a objednává se samostatně.
Technické parametry:
| Příkon | 0,5 W |
| Světelný zdroj | Modul 12x LED |
| Typ LED | Bílá |
| Patice | |
| Teplota barvy | 3000 °K |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 2 x 1 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Zápustné |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 4,2 x 4 cm |
| Materiál | Nerez, plast |
| Barva | Nerez |
| Montáž | |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ne |
| IP krytí | IP 68 |












