- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Zápustná svítidla
- Alpha, 0,5 W, LED studená bílá
Alpha, 0,5 W, LED studená bílá

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Alpha, 0,5 W, LED studená bíláNa objednávku681 Kč/ ks563 Kč bez DPH
Svítidlo Alpha je vhodné především k orientačnímu osvětlení teras, cest, schodišť a chodníku v zahradě a okolí domů a vodních ploch. Toto svítidlo je vybaveno LED světelným zdrojem 0,5 W. Instaluje se do předpřipravených otvorů v dlažbě, betonu či dřevě nebo WPC terase. Díky vysokému krytí IP 68 je svítidlo vhodné pro použití pod vodní hladinou ať už k efektnímu nasvícení bazénů, jezírek či vodotrysků v zahradě.
Specifikace:
Montážní otvor má průměr 30 mm.
Balení neobsahuje transformátor, který se objednává samostatně.
Svítidlo je připojeno pomocí dvou kabelů (vstupní a výstupní) o délce 1m s konektory a lze ho vzájemně propojit do série až do počtu 30 svítidel - v závislosti na použitém transformátoru.
Technické parametry:
| Příkon | 0,5W |
| Světelný zdroj | LED modul 12x |
| Patice | |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 2 x 1 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Typ osvětlení | Venkovní zápustné |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 4,2 x 4 cm |
| Materiál | Nerez, plast |
| Barva | Nerez |
| Montáž | Šrouby, trn |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| IP krytí | 68 |













