- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Příslušenství
- Kabely a konektory
- Hlavní kabel STP-3, 15m
Hlavní kabel STP-3, 15m

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží5
Hlavní kabel STP-3, 15mSkladem1 062 Kč/ ks878 Kč bez DPH
Hlavní rozvodový kabel SPT-3. Pro snadnou instalaci světelných elektrorozvodů v zahradách. Do 30 V, 150 W. Konektory Plug and Play.
Specifikace:
Hlavní elektrorozvodný kabel s pěti rozbočovacími "T" konektory (F), připojovacím konektorem (M) a jedním přímým konektorem (F) (rozteč mezi "T" konektory 2 m, vzdálenost prvního "T" konektoru od připojení 5 m, vzdálenost od posledního "T" konektoru ke koncovému přímému konektoru 2 m). Pouze pro rozvody do 30 V! Maximální přípustné zatížení 150 W.
Technické parametry:
| Maximání zatížení | 150 W |
| Délka | 15 m |
| Počet konektorů | 5T + 2P |
| Maximální proud | 15 A |
| Počet žil | 2 |
| Průřez vodiče | 1,31 (AWG16) mm2 |
| Materiál | Cu |
| Tloušťka vnější izolace | 1,524 mm |
| Materiál vnější izolace | PVC |
| Rozměry | 4,318 x 8,763 mm |
| Rozsah provozních teplot | max. 105 °C |
| Barva | Černá |












