- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Spoty a reflektory
- Catalpa sada, 3x 3 W, LED
Catalpa sada, 3x 3 W, LED

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Catalpa sada, 3x 3 W, LED3-7 dnů4 108 Kč/ ks3 395 Kč bez DPH
Sada tří úsporných zahradních LED reflektorů Catalpa s napájením 12 V určených k dekorativnímu osvětlení záhonů, skalek, fasád domů, keřů a menších stromů.
Specifikace:
Balení obsahuje šrouby a hmoždinky k montáži do pevného povrchu a plastový trn se závitem umožňující rychlé ukotvení do země.
LED světelné jednotky lze měnit.
V sadě je 8 m dlouhý hlavní napájecí kabel (IP 44) se 4 rozbočovacími konektory a napájecí transformátor 230/12 V AC, 21 W.
Každé svítidlo je vybaveno napájecím kabelem délky 1 m s konektorem P&P
Technické parametry:
| Příkon | 3 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Typ LED | Power LED 3 W |
| Patice | |
| Teplota barvy | 2700 - 3300 ° K |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 8 a 1 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Venkovní |
| Počet svítidel | 3 |
| Rozměry | 10,5 x 8 x 8 cm |
| Materiál | Nerez ocel, sklo |
| Barva | Nerez |
| Montáž | Šrouby |
| Možnost výměny světelného zdroje . | Ano |
| IP krytí | IP 44 |
| Hmotnost (m) | 2 kg |














