Novinky
12.12.2025
Provoz o Vánocích 2025
Vážení zákazníci a obchodní partneři,
s ohledem na nadcházející vánoční svátky si Vás dovolujeme informovat o pracovní době našeho e-shopu koncem rok...
číst celé
15.11.2024
NAKUPTE HNED, ZAPLAŤTE POZDĚJI
Máme pro vás skvělou zprávu! Od dnešního dne u nás můžete nakoupit hned a zaplatit později. Ve spolupráci s Twistem Vám nabízíme možnost odložené plat...
číst celé
Blog
14.04.2025
Stínění
Jak na montáž stínící tkaniny: podrobný návod krok za krokem
Instalace stínící tkaniny na plot není složitá, přesto doporučujeme dodržet správný postup, aby tkanina na plotě dobře držela a dlouho plnila svou fun...
číst celé
07.02.2025
Stínění
Stínící pásy pro plotové panely
Přemýšleli jste jak vytvořit soukromí mezi vámi a sousedem nebo ulicí? V případě, že máte plot z 2D nebo 3D panelů, tak bychom pro vás měli řešení.
číst celé
07.02.2025
Stínění
Sítě proti slunci
Hledáte vhodnou alternativu slunečníku? V posledních letech získávají na oblibě stínící sítě proti slunci.
číst celé
- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Spoty a reflektory
- Catalpa, 3 W, LED
Catalpa, 3 W, LED

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Catalpa, 3 W, LED3-7 dnů1 170 Kč/ ks967 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Venkovní Power LED reflektor s napájením 12 V Catalpa. Vhodný k nasvícení okrasných dřevin a různých dekorací v zahradě, nebo osvětlení rostlin v interiéru. Plug & Play instalace.
Specifikace:
Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky k upevnění do pevného povrchu a plastový trn se závitem umožňující snadné ukotvení do země. Transformátor je nutné přikoupit samostatně.
Světelný zdroj je výměnitelný.
Technické parametry:
| Příkon | 3 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Typ LED | Power LED 4 W |
| Patice | GU5.3 |
| Teplota barvy | 2700 - 3300 ° K |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 1 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Venkovní |
| Počet svítidel | 3 |
| Rozměry | 10,5 x 8 cm |
| Materiál | Nerez ocel, sklo |
| Barva | Nerez |
| Montáž | Šrouby |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| IP krytí | IP 44 |
Zboží zařazeno v kategoriích













