- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Spoty a reflektory
- Alder sada, 3x 2 W, LED
Alder sada, 3x 2 W, LED

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Alder sada, 3x 2 W, LED3-7 dnů2 208 Kč/ ks1 825 Kč bez DPH
Sada tří dekorativních venkovních LED svítidel s napájením 12 V AC a nízkou spotřebou určených k osvětlení záhonů, skalek a cest v zahradách a dalších exteriérech. Sadu lze rozšiřovat pomocí samostatných zakoupených svítidel.
Specifikace:
Balení obsahuje šrouby a hmoždinky k montáži do pevného povrchu a plastový trn se závitem umožňující rychlé ukotvení do země.
LED světelné jednotky lze měnit.
V sadě je 8 m dlouhý hlavní napájecí kabel (IP 44) se 4 rozbočovacími konektory a napájecí transformátor 230/12 V AC, 10,5 W.
Každé svítidlo je vybaveno napájecím kabelem délky 1 m s konektorem P&P
Technické parametry:
| Příkon | 2 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Typ LED | Power LED |
| Patice | GU5.3 |
| Teplota barvy | 2700 - 3300 ° K |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 8 a 1 m STP-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Venkovní |
| Počet svítidel | 3 |
| Rozměry | 6,5 x 8,5 cm |
| Materiál | Plast |
| Barva | Antracit |
| Montáž | Šrouby |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| IP krytí | IP 44 |














