- Úvod
- Hybra, 2 W, LED
Hybra, 2 W, LED

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Hybra, 2 W, LEDProdej ukončen/ ksbez DPH
Rozbalené zkontrolované zboží bez krabice. K dispozici 1 kus.
Vystavený vzorek, záruka 6 měsíců.
Svítidlo Hybra je vhodné především k orientačnímu osvětlení teras, cest, schodišť a chodníku v zahradě a okolí domů a vodních ploch. Toto svítidlo je vybaveno LED světelným zdrojem 2 W. Instaluje se do předpřipravených otvorů v dlažbě, betonu či dřevě nebo WPC terase. Díky vysokému krytí IP 68 je svítidlo vhodné pro použití pod vodní hladinou ať už k efektnímu nasvícení bazénů, jezírek či vodotrysků v zahradě.
Specifikace:
Montážní otvor má průměr 90 mm.
Balení neobsahuje transformátor, který se objednává samostatně.
Technické parametry:
| Příkon | 2 W |
| Světelný zdroj | LED 2 W |
| Typ LED | Bílá |
| Patice | |
| Teplota barvy | 8000 °K |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Zápustné |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 11 x 11,5 cm |
| Materiál | Nerez, plast |
| Barva | Nerez |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| IP krytí | IP 68 |












