- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Zápustná svítidla
- Brevus, 1 W, LED
Brevus, 1 W, LED

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Brevus, 1 W, LED3-7 dnů846 Kč/ ks699 Kč bez DPH
Svítidlo Brevus je vhodné především k orientačnímu osvětlení teras, cest, schodišť a chodníku v zahradě a okolí domů a vodních ploch. Toto svítidlo je vybaveno LED světelným zdrojem 1 W. Instaluje se do předpřipravených otvorů v dlažbě, betonu či dřevě nebo WPC terase. Díky vysokému krytí IP 68 je svítidlo vhodné pro použití pod vodní hladinou ať už k efektnímu nasvícení bazénů, jezírek či vodotrysků v zahradě.
Specifikace:
Montážní otvor má průměr 60 mm.
Balení neobsahuje transformátor, který se objednává samostatně.
Technické parametry:
| Příkon | 1 W |
| Světelný zdroj | LED 1 W |
| Typ LED | Bílá |
| Patice | |
| Teplota barvy | 8000 °K |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 0,1 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Zápustné |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 5,2 x 7 cm |
| Materiál | Nerez, plast |
| Barva | Nerez |
| Montáž | |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| IP krytí | IP 68 |














