- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Spoty a reflektory
- Flood, 20 W, LED
Flood, 20 W, LED

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Flood, 20 W, LED3-7 dnů1 712 Kč/ ks1 415 Kč bez DPH
Moderní venkovní LED reflektor Flood, který umožňuje efektní nasvícení objektů, křovin a stromů v okrasných zahradách a dalších exteriérech. Toto svítidlo je standardně dodáváno s předinstalovaným LED zdrojem teplé bílé barvy o příkonu 20 W.
Specifikace:
Součástí balení je předinstalovaný světelný zdroj a upevňovací a kotvící materiál. Upevnění svítidla do pevných povrchů se provádí pomocí dodaných hmoždinek a šroubů. K ukotvení svítidla do zeminy použijte dodaný kovový trn. Světelný zdroj nelze měnit. Balení neobsahuje transformátor.
Technické parametry:
| Příkon | 20 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 1 m |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Venkovní reflektor |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 15,4x12,1x4 cm |
| Materiál | Hliník |
| Barva | Černá |
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ne |
| IP krytí | IP 44 |








