- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Volně stojící svítidla
- Argos, 2 W, LED
Argos, 2 W, LED

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Argos, 2 W, LED3-7 dnů1 440 Kč/ ks1 190 Kč bez DPH
Argos je elegantní 12V venkovní svítidlo v nerezovém provedení, vybavené stínítkem z plastu. Toto svítidlo je standardně dodáváno s předinstalovaným LED zdrojem o příkonu 2 W. Svítidlo je vhodné k osvětlení teras, příjezdových cest a chodníků v zahradě.
Specifikace:
Světelný zdroj je dodáván současně se svítidlem. Hmoždinky a šrouby, nebo trn jsou součástí balení. K ukotvení do pevného povrchu je vhodné použít šrouby a hmoždinky, pro upevnění do země trn. Transformátor není součástí balení a objednává se samostatně.
Technické parametry:
| Příkon | 2 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Typ LED | modul 12 x bílá |
| Patice | GU5.3 |
| Teplota barvy | 6000 °K |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Venkovní sloupek |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 59 x 6 cm |
| Materiál | Nerez, plast |
| Barva | Nerez |
| Montáž | Šrouby |
| Možnost výměny světelného zdroje . | Ano |
| IP krytí | IP 44 |











