- Úvod
- Zahradní sloupky
- Vodovodní sloupky
- Zahradní sloupek GROUND MOON s LED osvětlením - antracitový
Zahradní sloupek GROUND MOON s LED osvětlením - antracitový
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Ke stažení
- Související zboží2
Zahradní sloupek GROUND MOON s LED osvětlením - antracitovýSkladem4 395 Kč/ ks3 632 Kč bez DPH
Zahradní vodovodní sloupek s nočním LED osvětlením se solárním dobíjením z lakovaného hliníku s polyesterovou barvou odolnou proti poškrábaní. LED osvětlení má světelný senzor, při setmění se automaticky rozsvítí nápis MOON na sloupku a sloupek tak v noci může sloužit jako poziční svítídlo.
Sloupek je dodáván včetně 1/2" kohoutku s 3/4" vnějším závitem. Pro zavěšení zahradní hadice slouží boční nerezový závěs. Připojení sloupku na přívod vody je přes mosazný 1/2" vnější závit ve spodní části. Součástí balení je patka pro ukotvení k pevnému povrchu. Sloupky typu GROUND mají vývod středem sloupku.
Na zimu nutno vypouštět!
| Připojovací závit (vnější) | 1/2 " |
| Max. pracovní tlak | 4 bar |
| Celková výška | 120 cm |
| Výška nadzemní části | 100 cm |
| Barva | Antracitová |
| Tloušťka stěny sloupku | 2 mm |
| UV ochrana | Ano |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Nutné zazimování | Ano |
Zahradní sloupek je dodáván vč. 1 moderního ventilu, kotvící patky a bočního nerez závěsu na hadice.
Způsob instalace:
Pro zpevněné povrchy (dlažby, dřevěné terasy, beton) lze k ukotvení použít kotvící patku, která je součástí balení
Pro travnaté a ostatní plochy je ideální vytvořit pevný povrch pod úrovní terénu např. z tvárnice, dlažby nebo betonu a k tomuto zpevněnému povrchu přidělat sloupek pomocí kotvící patky.











