Novinky
12.12.2025
Provoz o Vánocích 2025
Vážení zákazníci a obchodní partneři,
s ohledem na nadcházející vánoční svátky si Vás dovolujeme informovat o pracovní době našeho e-shopu koncem rok...
číst celé
15.11.2024
NAKUPTE HNED, ZAPLAŤTE POZDĚJI
Máme pro vás skvělou zprávu! Od dnešního dne u nás můžete nakoupit hned a zaplatit později. Ve spolupráci s Twistem Vám nabízíme možnost odložené plat...
číst celé
Blog
14.04.2025
Stínění
Jak na montáž stínící tkaniny: podrobný návod krok za krokem
Instalace stínící tkaniny na plot není složitá, přesto doporučujeme dodržet správný postup, aby tkanina na plotě dobře držela a dlouho plnila svou fun...
číst celé
07.02.2025
Stínění
Stínící pásy pro plotové panely
Přemýšleli jste jak vytvořit soukromí mezi vámi a sousedem nebo ulicí? V případě, že máte plot z 2D nebo 3D panelů, tak bychom pro vás měli řešení.
číst celé
07.02.2025
Stínění
Sítě proti slunci
Hledáte vhodnou alternativu slunečníku? V posledních letech získávají na oblibě stínící sítě proti slunci.
číst celé
- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Spoty a reflektory
- Jona, 3,4 W, LED
Jona, 3,4 W, LED
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Jona, 3,4 W, LED3-7 dnů899 Kč/ ks743 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Venkovní zahradní celohliníkové svítidlo Jona je vhodné k efektnímu nasvícení objektů, křovin a stromů v okrasných zahradách a dalších exteriérech. Svítidlo je dodáváno včetně LED světelného zdroje teplého bílého světla o příkonu 3,4 W.
Specifikace:
Balení obsahuje:
- Svítidlo Jona s napájecím kabelem délky 2 m.
- LED světelný zdroj teplého bílého světla o příkonu 3,4 W.
- Trn sloužící k ukotvení svítidla do zeminy.
- Hmoždinky a šrouby pro uchycení svítidla do pevných povrchů.
Balení neobsahuje transformátor.
Technické parametry:
| Příkon | 3,4 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Typ LED | Teplá bílá |
| Teplota barvy | 3000 °K |
| Světelný tok | 320 lm |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Připojovací kabel | 2 m 20AWG |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Venkovní spot |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 15 x 8 x 18 cm |
| Materiál | Hliník |
| Barva | Černá |
| Montáž | Trn |
| Možnost výměny světelného zdroje . | Ne |
| IP krytí | IP 44 |
Zboží zařazeno v kategoriích









