- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Volně stojící svítidla
- Dax 1,8 W, LED
Dax 1,8 W, LED
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Dax 1,8 W, LED3-7 dnů1 009 Kč/ ks834 Kč bez DPH
Celokovové svítidlo Dax je vhodné k efektnímu nasvícení objektů, křovin a stromů v okrasných zahradách a dalších exteriérech. Svítidlo je dodáváno včetně LED světelného zdroje teplého bílého světla o příkonu 1,8 W.
Specifikace:
Součástí balení je světelný zdroj. Součástí balení je také kotvící a upevňovací materiál. Kotvení svítidla do pevných povrchů se provádí pomocí hmoždinek a šroubů, které se instalují do předpřipravených otvorů ve spodní části svítidla. Pro upevnění svítidla do zeminy použijte trny, které jsou také součástí balení. Balení neobsahuje transformátor, který se objednává samostatně.
Technické parametry:
| Příkon | 1,8 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Typ LED | Teplá bílá |
| Patice | SMD LED |
| Teplota barvy | 3000 °K |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 0,5 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Venkovní spot |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 78 x 16 x 16 cm |
| Materiál | Kov |
| Barva | Černá |
| Montáž | Šrouby/trn |
| Možnost výměny světelného zdroje . | Ne |
| IP krytí | IP 44 |
| Energetická třída | F |












