- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Zápustná svítidla
- Astrum, 0,3 W, LED modrá - ROZBALENO
Astrum, 0,3 W, LED modrá - ROZBALENO

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Astrum, 0,3 W, LED modrá - ROZBALENOSkladem251 Kč/ ks207 Kč bez DPH
Rozbalené zkontrolované zboží bez krabice. K dispozici 1 kus.
Vystavený vzorek, záruka 6 měsíců.
Svítidlo Astrum je vhodné především k orientačnímu osvětlení teras, cest, schodišť a chodníku v zahradě a okolí domů a vodních ploch. Toto svítidlo je vybaveno LED světelným zdrojem 0,3 W. Instaluje se do předpřipravených otvorů v dlažbě, betonu či dřevě nebo WPC terase. Díky vysokému krytí IP 68 je svítidlo vhodné pro použití pod vodní hladinou ať už k efektnímu nasvícení bazénů, jezírek či vodotrysků v zahradě.
Specifikace:
Balení neobsahuje transformátor, který se objednává samostatně.
Svítidlo je připojeno pomocí dvou kabelů (vstupní a výstupní) o délce 1m s konektory a lze ho vzájemně propojit do série až do počtu 30 svítidel - v závislosti na použitém transformátoru.
Technické parametry:
| Příkon | 0,3 W |
| Světelný zdroj | LED 0,3 W |
| Typ LED | Modrá |
| Patice | |
| Teplota barvy | 12000-15000 °K |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 2 x 1 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Zápustné |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 2,8 x 4 cm |
| Materiál | Nerez, plast |
| Barva | Nerez |
| Montáž | |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ne |
| IP krytí | IP 68 |











