- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- SMART svítidla - ZigBee
- Arcus SMART, 5 W, RGB LED
Arcus SMART, 5 W, RGB LED
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží4
Arcus SMART, 5 W, RGB LEDSkladem1 550 Kč/ ks1 281 Kč bez DPH
Moderní zahradní svítidlo Arcus SMART je vhodné k efektnímu nasvícení objektů, křovin a stromů v okrasných zahradách a dalších exteriérech. Svítidlo je dodáváno včetně RGB LED světelného zdroje o příkonu 5 W.
Specifikace:
Světelný systém SMART je tvořen Wi-Fi jednotkou, svítidly a případně dalšími prvky. Vzájemná komunikace všech zapojených zařízení je realizována bezdrátovým protokolem ZigBee, připojení na internet zajišťuje Wi-Fi jednotka. Všechny prvky světelného systému SMART se nastavují a ovládají mobilní aplikací Smart Life.
Každé svítidlo SMART je přijímačem a zároveň vysílačem signálu ZigBee. Díky tomu lze do systému připojit i svítidla, které jsou mimo dosah Wi-Fi jednotky. Vzdálená svítidla nejsou připojena přímo k jednotce, ale komunikují s ní prostřednictvím dalších svítidel (tzv. mesh síť). Dosah signálu mezi jednotlivými svítidly je 20 metrů v případě přímé viditelnosti.
V rámci jednoho ZigBee systému lze kombinovat produkty různých výrobců. Pokud instalujete svítidla SMART do již existujícího systému, nepotřebujete Wi-Fi jednotku ani aplikaci Smart Life. Svítidla nakonfigurujte a ovládejte v aplikaci dodané s vaším systémem.
Pro bezproblémové nastavení a ovládání svítidel SMART doporučujeme použít Wi-Fi jednotku SMART (obj.č. 66385).
- Ovládání mobilním telefonem
- Plynule stmívatelné
- RGB barevné spektrum
- Automatický provoz dle časového plánu
- Možnost sdružení více svítidel do zón
Balení obsahuje:
- svítidlo Arcus SMART s napájecím kabelem délky 1 m
- RGB LED světelný zdroj o příkonu 5 W
- trn sloužící k ukotvení svítidla do zeminy
- hmoždinky a šrouby pro uchycení svítidla do pevných povrchů
Mobilní aplikace Smart Life je určena pro ovládání svítidel zapojených společně s Wi-Fi jednotkou SMART. Bez Wi-Fi brány (jednotka SMART nebo jiný ZigBee přístupový bod) nelze svítidla ovládat.
Technické parametry:
| Příkon | 5 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Typ LED | MR16 RGB |
| Patice | GU5.3 |
| Světelný tok | 280 lm |
| Teplota barvy | RGB |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 1 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Venkovní reflektor |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 6 x 11 x12 cm |
| Materiál | hliník |
| Barva | černá |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| IP krytí | IP 44 |








