- Úvod
- Zahradní sloupky
- Vodovodní sloupky
- Zahradní sloupek TOTEM - mocca
Zahradní sloupek TOTEM - mocca

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 2
- Ke stažení
- Související zboží4
Zahradní sloupek TOTEM - moccaSkladem4 195 Kč/ ks3 467 Kč bez DPH
Hliníkový zahradní sloupek s epoxidovým nástřikem.
Sloupek je ideální použít na zahradách rodiných domů jako vodovodní hydrant např. pro připojení hadice na zalévání.
Na zimu nutno vypouštět!
| Připojovací závit (vnější) | 1/2 " |
| Max. pracovní tlak | 4 bar |
| Celková výška | 120 cm |
| Výška nadzemní části | 100 cm |
| Barva | Šedo-hnědá |
| Tloušťka stěny sloupku | 2 mm |
| UV ochrana | Ano |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Nutné zazimování | Ano |
Zahradní sloupek je dodáván vč. 2 moderních ventilů a bočního nerez závěsu na hadice.
Způsob instalace:
Pro zpevněné povrchy (dlažby, dřevěné terasy, beton) lze k ukotvení použít kotvící patku.
Pro travnaté a ostatní plochy je ideální sloupek obetonovat. Spodní část vodovodního sloupku se zapustní do betonového lože, které bude společně s přípojným místem umístěno pod zemí. Společně s přípojným místem se pak betonové lože zahrne vhodným materiálem (hlínou, štěrkem, apod.). POZOR! Přípojné místo se zabetonovat nesmí!









