- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Volně stojící svítidla
- Larix, 2 W, LED
Larix, 2 W, LED

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Larix, 2 W, LED3-7 dnů639 Kč/ ks528 Kč bez DPH
Larix je 12V venkovní svítidlo v plastovém provedení, vybavené stínítkem z plastu. Svítidlo je vhodné k osvětlení teras, příjezdových cest a chodníků v zahradě.
Specifikace:
Součástí balení je světelný zdroj. Součástí balení je také kotvící a upevňovací materiál. Kotvení svítidla do pevných povrchů se provádí pomocí hmoždinek a šroubů, které se instalují do předpřipravených otvorů ve spodní části svítidla. Pro upevnění svítidla do zeminy použijte kovové trny, které jsou také součástí balení. Balení neobsahuje transformátor, který se objednává samostatně.
Technické parametry:
| Příkon | 2 W |
| Světelný zdroj | Žárovka T15 |
| Typ LED | |
| Patice | |
| Teplota barvy | |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Připojovací kabel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Venkovní |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 31,5 x 10 cm |
| Materiál | Plast |
| Barva | Antracit |
| Montáž | Šrouby/trn |
| Možnost výměny světelného zdroje . | Ano |
| IP krytí | IP 44 |









