Novinky
12.12.2025
Provoz o Vánocích 2025
Vážení zákazníci a obchodní partneři,
s ohledem na nadcházející vánoční svátky si Vás dovolujeme informovat o pracovní době našeho e-shopu koncem rok...
číst celé
15.11.2024
NAKUPTE HNED, ZAPLAŤTE POZDĚJI
Máme pro vás skvělou zprávu! Od dnešního dne u nás můžete nakoupit hned a zaplatit později. Ve spolupráci s Twistem Vám nabízíme možnost odložené plat...
číst celé
Blog
14.04.2025
Stínění
Jak na montáž stínící tkaniny: podrobný návod krok za krokem
Instalace stínící tkaniny na plot není složitá, přesto doporučujeme dodržet správný postup, aby tkanina na plotě dobře držela a dlouho plnila svou fun...
číst celé
07.02.2025
Stínění
Stínící pásy pro plotové panely
Přemýšleli jste jak vytvořit soukromí mezi vámi a sousedem nebo ulicí? V případě, že máte plot z 2D nebo 3D panelů, tak bychom pro vás měli řešení.
číst celé
07.02.2025
Stínění
Sítě proti slunci
Hledáte vhodnou alternativu slunečníku? V posledních letech získávají na oblibě stínící sítě proti slunci.
číst celé
- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Náhradní světelné zdroje 12V
- LED modul WAGO, 12 V AC, 2 W, bílá
LED modul WAGO, 12 V AC, 2 W, bílá

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
LED modul WAGO, 12 V AC, 2 W, bílá3-7 dnů445 Kč/ ks368 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED modul pro svítidla s paticí WAGO. Vhodný pro použití ve všech běžných typech svítidel a systémech s napětím 12 V AC.
Technické parametry:
| Příkon | 2 W |
| Patice | WAGO |
| Počet LED | 16 |
| Světelný tok | 20 Lm |
| Osvětlení 0,5 m | |
| Teplota barvy | 6000-8500 °K |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Index podání barev CRI . | |
| Rozměr | 6,5 x 6,5 cm |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
Zboží zařazeno v kategoriích








