Novinky
12.12.2025
Provoz o Vánocích 2025
Vážení zákazníci a obchodní partneři,
s ohledem na nadcházející vánoční svátky si Vás dovolujeme informovat o pracovní době našeho e-shopu koncem rok...
číst celé
15.11.2024
NAKUPTE HNED, ZAPLAŤTE POZDĚJI
Máme pro vás skvělou zprávu! Od dnešního dne u nás můžete nakoupit hned a zaplatit později. Ve spolupráci s Twistem Vám nabízíme možnost odložené plat...
číst celé
Blog
14.04.2025
Stínění
Jak na montáž stínící tkaniny: podrobný návod krok za krokem
Instalace stínící tkaniny na plot není složitá, přesto doporučujeme dodržet správný postup, aby tkanina na plotě dobře držela a dlouho plnila svou fun...
číst celé
07.02.2025
Stínění
Stínící pásy pro plotové panely
Přemýšleli jste jak vytvořit soukromí mezi vámi a sousedem nebo ulicí? V případě, že máte plot z 2D nebo 3D panelů, tak bychom pro vás měli řešení.
číst celé
07.02.2025
Stínění
Sítě proti slunci
Hledáte vhodnou alternativu slunečníku? V posledních letech získávají na oblibě stínící sítě proti slunci.
číst celé
- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Náhradní světelné zdroje 12V
- LED SMD modul, 12 V AC, 0,5 W, studená bílá
LED SMD modul, 12 V AC, 0,5 W, studená bílá

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
180 Kč
/
ks
149 Kč
bez DPH
180 Kč
/
ks
149 Kč
bez DPH
Na objednávku
284 Kč
/
ks
235 Kč
bez DPH
284 Kč
/
ks
235 Kč
bez DPH
Na objednávku
175 Kč
/
ks
145 Kč
bez DPH
175 Kč
/
ks
145 Kč
bez DPH
Na objednávku
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
LED SMD modul, 12 V AC, 0,5 W, studená bílá3-7 dnů180 Kč/ ks149 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED modul pro svítidla s paticí GU 5.3. Vhodný pro použití ve všech běžných typech svítidel a systémech s napětím 12 V AC..
Technické parametry:
| Příkon | 0,18 W |
| Počet LED | 3 |
| Napájecí napětí | 12V AC |
| Patice | GU5.3 |
| Barva světla | Bílá |
| Počet LED | 1 |
| Teplota barvy | 6000 °K |
| Světelný tok | 10 Lm |
| Rozměr | 2 cm |
| Všeobecná záruční lhůta | 24 měsíců |
Zboží zařazeno v kategoriích











