- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Příslušenství
- Kabely a konektory
- Hlavní kabel STP-1, 10m
Hlavní kabel STP-1, 10m

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží5
Hlavní kabel STP-1, 10mSkladem490 Kč/ ks405 Kč bez DPH
Hlavní rozvodový kabel SPT-1. Pro snadnou instalaci světelných elektrorozvodů v zahradách. Do 30 V, 120 W. Konektory Plug and Play.
Specifikace:
Hlavní elektrorozvodný kabel se třemi rozbočovacími "T" konektory (F), připojovacím konektorem (M) a jedním přímým konektorem (F) (rozteč mezi "T" konektory 2 m, vzdálenost prvního "T" konektoru od připojení 4 m, vzdálenost od posledního "T" konektoru ke koncovému přímému konektoru 2 m). Pouze pro rozvody do 30 V! Maximální přípustné zatížení 120 W.
Technické parametry:
| Maximání zatížení | 120 W |
| Délka | 10 m |
| Počet konektorů | 3T + 2P |
| Maximální proud | 10 A |
| Počet žil | 2 |
| Průřez vodiče | 0,8 (AWG18) mm2 |
| Materiál | Cu |
| Tloušťka vnější izolace | 0,762 mm |
| Materiál vnější izolace | PVC |
| Rozměry | 2,794 x 5,334 mm |
| Rozsah provozních teplot | max. 105 °C |
| Barva | Černá |












