- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Zápustná svítidla
- Gavia, 2 W, LED
Gavia, 2 W, LED

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Gavia, 2 W, LED3-7 dnů1 537 Kč/ ks1 270 Kč bez DPH
Svítidlo Gavia je vhodné především k orientačnímu osvětlení teras, cest a schodišť na zahradě a okolí domů a vodních ploch. Svítidlo je dodáváno včetně LED světelného zdroje teplého bílého světla o příkonu 2 W. Instaluje se do předpřipravených otvorů v dlažbě, betonu nebo dřevě.
Svítidla jsou určena pro instalaci k rezidenčním objektům, nejsou vhodná pro veřejné prostory, kde je předpoklad zvýšené zátěže (například časté přejíždění vozidly).
Specifikace:
Balení obsahuje:
- svítidlo Gavia s napájecím kabelem délky 1 m
- přepínatelný LED světelný zdroj teplého bílého / studeného bílého světla o příkonu 2 W
Světelný zdroj umožňuje přepínačem volit teplotu barvy mezi teplou bílou a studenou bílou. Přepínač je přímo na LED modulu, pro změnu barvy je tedy třeba svítidlo rozebrat. Z výroby je nastavena teplá bílá.
Instalace se provádí do montážního otvoru o průměru 90 mm.
Balení neobsahuje transformátor.
Technické parametry:
| Příkon | 2 W |
| Světelný zdroj | LED modul |
| Typ LED | Studená bílá/ teplá bílá |
| Patice | GU5.3 |
| Teplota barvy | 3000 / 6000 °K |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Připojovací kabel | 1m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Zápustné |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 9,6x9,6x11,2 cm |
| Materiál | Nerez 316 |
| Barva | Nerez |
| Montáž | 90 mm |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| IP krytí | IP 67 |









