- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Nástěnná svítidla
- Deimos Antracit, 1 W, LED
Deimos Antracit, 1 W, LED

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Deimos Antracit, 1 W, LED3-7 dnů693 Kč/ ks573 Kč bez DPH
Nástěnné svítidlo Deimos je dodáváno s LED světelným zdrojem 1 W. Toto svítidlo lze snadno upevnit a umístit na stěny , ploty nebo trámy a používá se především k dekorativnímu osvětlení stěn domů, altánů, schodišť, průchodů a zákoutí v zahradě.
Specifikace:
Součástí balení je světelný zdroj.
Balení dále obsahuje kotvící a upevňovací materiál.
Balení neobsahuje transformátor, který se objednává samostatně
Technické parametry:
| Příkon | 1 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Typ LED | 7 x bílá |
| Patice | |
| Teplota barvy | 6000 °K |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 3 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Na stěnu |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 14 x 14 cm |
| Materiál | Hliník |
| Barva | Antracit |
| Montáž | Šrouby |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| IP krytí | IP 44 |










