- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Spoty a reflektory
- Cylon, 3 W, LED
Cylon, 3 W, LED

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Cylon, 3 W, LED3-7 dnů1 222 Kč/ ks1 010 Kč bez DPH
Venkovní moderní reflektorové svítidlo ve tvaru kostky imitující umělý kámen. Zahradní svítidlo Cylon je vhodné k osvětlení efektnímu nasvícení objektů, křovin a stromů v okrasných zahradách a dalších exteriérech. Toto svítidlo je standardně dodáváno s předinstalovaným LED zdrojem o příkonu 3 W.
Specifikace:
Součástí balení je světelný zdroj. Balení neobsahuje transformátor, který se objednává samostatně.
Technické parametry:
| Příkon | 3 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Typ LED | MR16 3 LED teplá 3W |
| Patice | GU5.3 |
| Teplota barvy | 3000 °K |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 2 m, SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Venkovní spot |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 10 x 10 cm |
| Materiál | Poly resin |
Montáž | volné uložení |
Barva | Černá žula |
| Možnost výměny světelného zdroje . | Ano |
| IP krytí | IP 44 |
| Hmotnost (m) | 1,3 kg |








