- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Nástěnná svítidla
- Callisto, 1,5 W, LED
Callisto, 1,5 W, LED

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Callisto, 1,5 W, LED3-7 dnů1 077 Kč/ ks890 Kč bez DPH
Nástěnné svítidlo Callisto je dodáváno s LED světelným zdrojem 1,5 W. Toto svítidlo lze snadno upevnit a umístit na stěny , ploty nebo trámy a používá se především k dekorativnímu osvětlení stěn domů, altánů, schodišť, průchodů a zákoutí v zahradě.
Specifikace:
Světelný zdroj je dodáván současně se svítidlem. Hmoždinky a šrouby jsou součástí balení. Transformátor není součástí balení a objednává se samostatně.
Technické parametry:
| Příkon | 1,5 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Typ LED | 12 x teplá bílá |
| Teplota barvy | Teplá bílá |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 3 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Na stěnu |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 24 x 17 cm |
| Materiál | sklo-hliník |
| Barva | Hnědá |
| Montáž | Šrouby |
| Možnost výměny světelného zdroje . | Ano |
| IP krytí | IP 44 |










