- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Volně stojící svítidla
- Aton ratan - hnědá, 6W, LED - ROZBALENO
Aton ratan - hnědá, 6W, LED - ROZBALENO
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Aton ratan - hnědá, 6W, LED - ROZBALENOSkladem2 999 Kč/ ks2 479 Kč bez DPH
K dispozici pouze 1 ks za tuto cenu.
Záruka 6 měsíců.
Elegantní 12V venkovní svítidlo v ratanovém (imitace ratanu) provedení, vybavené stínítkem ze skla. Toto svítidlo je standardně dodáváno s předinstalovaným LED zdrojem o příkonu 6 W. Svítidlo je vhodné k osvětlení teras, příjezdových cest a chodníků v zahradě.
Specifikace:
Světelný zdroj je dodáván současně se svítidlem. Hmoždinky a šrouby, nebo trn jsou součástí balení. K ukotvení do pevného povrchu je vhodné použít šrouby a hmoždinky, pro upevnění do země trn. Transformátor je součástí balení.
Technické parametry:
| Příkon | 6 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Typ LED | Power LED |
| Patice | E27 |
| Teplota barvy | |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | HORN-F 5 m |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Venkovní |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | cm |
| Materiál | Umělý ratan a sklo |
| Barva | Hnědá |
| Montáž | Šrouby/trn |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| IP krytí | IP 44 |








