- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Volně stojící svítidla
- Arco 40, 3 W, LED
Arco 40, 3 W, LED

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
Arco 40, 3 W, LED3-7 dnů1 803 Kč/ ks1 490 Kč bez DPH
Arco je elegantní 12V venkovní svítidlo v hliníkovém provedení, vybavené stínítkem ze skla. Toto svítidlo je standardně dodáváno s předinstalovaným LED zdrojem o příkonu 3 W. Svítidlo je vhodné k osvětlení teras, příjezdových cest a chodníků v zahradě.
Specifikace:
Světelný zdroj je dodáván současně se svítidlem. Hmoždinky a šrouby jsou součástí balení. K ukotvení do pevného povrchu je vhodné použít šrouby a hmoždinky. Transformátor není součástí balení a objednává se samostatně.
Technické parametry:
| Příkon | 3 W |
| Světelný zdroj | LED |
| Typ LED | modul 12 x bílá |
| Patice | GU5.3 |
| Teplota barvy | 3000 °K |
| Napájecí napětí | 12 V AC |
| Připojovací kabel | 2 m SPT-1 |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 ° |
| Typ osvětlení | Venkovní sloupek |
| Počet svítidel | 1 |
| Rozměry | 6,5x6,5x40,5 cm |
| Materiál | Hliník, sklo |
| Barva | černá |
| Montáž | Šrouby |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| IP krytí | IP 44 |











