- Úvod
- Zahradní sloupky
- Vodovodní sloupky
- Zahradní sloupek GROUND LOOP - šedozelená
Zahradní sloupek GROUND LOOP - šedozelená
- Novinka

- Novinka
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Ke stažení
- Související zboží1
Zahradní sloupek GROUND LOOP - šedozelená3-7 dnů3 495 Kč/ ks2 888 Kč bez DPH
Hliníkový zahradní sloupek s epoxidovým nástřikem - výška 120 cm, kruhový průřez. Výška nadzemní části je cca 120 cm. Připojení sloupku na přívod vody přes mosazný ½“ vnější závit. Sloupek „LOOP“ je osazen jedním ½“ kohoutem s vnějším závitem ¾“ osazeným adaptérem na rychlospojku. Součástí balení je patka pro ukotvení k pevnému povrchu. Sloupky typu GROUND mají vývod středem sloupku.
Sloupek je ideální použít na zahradách rodiných domů jako vodovodní hydrant např. pro připojení hadice na zalévání. Na zimu nutno vypouštět!
| Připojovací závit (vnější) | 1/2 " |
| Max. pracovní tlak | 4 bar |
| Celková výška | 120 cm |
| Výška nadzemní části | 120 cm |
| Vnější průměr sloupku | 50 mm |
| Barva | Šedozelená |
| Tloušťka stěny sloupku | 2 mm |
| UV ochrana | Ano |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Nutné zazimování | Ano |
Způsob instalace:
Pro zpevněné povrchy (dlažby, dřevěné terasy, beton) lze k ukotvení použít kotvící patku, která je součástí balení.
Pro travnaté a ostatní plochy je ideální vytvořit pevný povrch pod úrovní terénu např. z tvárnice, dlažby nebo betonu a k tomuto zpevněnému povrchu přidělat sloupek pomocí kotvící patky.









