- Úvod
- Zahradní sloupky
- Vodovodní sloupky
- Zahradní sloupek RONDEL
Zahradní sloupek RONDEL

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Zahradní sloupek RONDEL3-7 dnů2 375 Kč/ ks1 963 Kč bez DPH
Plastový vodovodní sloupek z kvalitního UV stabilního plastu, barva šedá, výška 0,9 m, včetně ventilu 3/4". Na zahradách rodinných domků, jako vodovodní hydrant např. pro připojení hadice na zalévání. Připojení sloupku na přívod vody je přes 3/4" vnější závit. Sloupek je osazený 3/4" ventilem s vnějším 1" závitem osazeným nástrčnou přípojkou na hadici. Na nástrčnou přípojku se připojuje 3/4" hadice. Na zimu nutno vypouštět!
| Připojovací závit (vnější) | 3/4 " |
| Max. pracovní tlak | 4 bar |
| Celková výška | 90 cm |
| Výška nadzemní části | 90 cm |
| Vnější průměr sloupku | 120 mm |
| Vnitřní půměr sloupku | 116 mm |
| Barva | šedá |
| Tloušťka stěny sloupku | 2 mm |
| UV ochrana | Ano |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Nutné zazimování | Ano |
Specifikace:
Vodovodní sloupek se připevňuje pomocí čtyř šroubů k pevnému podkladu např. betonová patka.





