- Úvod
- Přírodní proutěné rohože
- Proutěná rohož, rozměr role 1,5x5,0 m
Proutěná rohož, rozměr role 1,5x5,0 m

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 1
- Související zboží4
Proutěná rohož, rozměr role 1,5x5,0 mSkladem1 879 Kč/ bal1 553 Kč bez DPH
Jednoduché, ale efektivní přírodní zastínění Vašeho pozemku, balkonu či lodžie. Odolná a krásně vypadající rohož z přírodního proutí. Díky této proutěné rohoži dokážete vytvořit soukroumí nebo příjemné zákoutí na vaší zahradě.
| Tloušťka proutěné rohože | cca 8 - 10 mm |
| Průměr větviček proutí | cca 5 mm |
| Drát | Pozinkovaný a nerezový |
| Typ balení | Role |
| Délka role | 5,0 m |
| Výška role | 1,5 m |
| Plocha balení | 7,5 m2 |
| Vícebarevný | Ano |
| Barva | Přírodní hnědá |
| Oboustranný | Ano |
| Mrazuvzdornost | Ano |
| Voděodolnost | Ano |
| Tvarovatelný nůžkami | Ano |
| Použití v horizontální poloze | Ne |
| Nastavitelná průhlednost | Ne |
| Materiál f | Přírodní proutí |
Specifikace:
- Plot je tvořen svislými tyčkami proutí, které jsou k sobě svázány pozinkovaným nerezovým drátem každých cca 10 cm výšky
- Tloušťka proutěné rohože je cca 8 - 10 mm, průměř jednotlivých větviček proutí je cca 5 mm
- Barva proutí se může lišit, jedná se o přírodní produkt
Instalace:
Nedoporučujeme používat jako větrnou clonu.
Rohož by nikdy neměla přesahovat více než 20 cm nad poslední oporu - hrozí poškození rohože.
Doporučený počet příchytek (stahovacích pásek) je cca 15-20 ks na m2
Stahovací pásky instalujte křížem přes nerezový drát a proutí. Nedoporučujeme instalaci pouze přes proutí, hrozí poškození rohože.
Plot může být upraven do požadovaného tvaru pomocí zahradnickžých nůžek.
Plot je oboustranný.











