- Úvod
- Zahradní sloupky
- Vodovodní sloupky
- Nástěnný zahradní sloupek TRIA - olivově zelený
Nástěnný zahradní sloupek TRIA - olivově zelený

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží3
Nástěnný zahradní sloupek TRIA - olivově zelenýSkladem3 490 Kč/ ks2 884 Kč bez DPH
Nástěnný hliníkový zahradní sloupek s epoxidovým nástřikem.
Tento designový nástěnný sloupek (vododvodní hydrant) se perfektně hodí na stěny domů pro připojení hadice na zalévání a také jako doplnění volně stojících sloupků v zahradě. Slaďte vše do jednoho designu.
| Připojovací závit (vnější) s převlečnou maticí | 1/2 " |
| Max. pracovní tlak | 4 bar |
| Celková výška | 40 cm |
| Barva | Olivově zelená |
| Délka jedné strany | 90 mm |
| Tloušťka stěny sloupku | 2 mm |
| UV ochrana | Ano |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Nutné zazimování | Ano |
Zahradní sloupek je dodáván vč. 2 moderních ventilů a bočního nerez závěsu na hadice.
Způsob instalace:
Přípojný závit se zašroubuje do vnitřního závitu na domě. Pomocí převlečné matice spojíte sloupek s přípojným místem. Po utažení převlečné matice a vycentrování sloupku do svislé polohy vymezíte volné místo mezi sloupkem a zdí vymezovací podložkou ve spodní části sloupku.
Na zimu je nutné sloupek vypustit.










