- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Příslušenství
- Řídící a ovládací prvky
- Dálkové ovládání - přijímač 12 V (max 150 W)
Dálkové ovládání - přijímač 12 V (max 150 W)

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží5
Dálkové ovládání - přijímač 12 V (max 150 W)3-7 dnů805 Kč/ ks665 Kč bez DPH
Přijímač k dálkovému ovladači.
Specifikace:
Přijímač je vhodný pro vnější i vnitřní instalaci.
Minimální vzdálenost mezi přijímačem a vysílačem musí být alespoň 0,5 m!
Pro optimální příjem je vhodné instalovat přijímač svisle ve výšce cca 1 m.
Doporučujeme montáž pod přístřešek či stříšku.
Přijímač nesmí být umístěn v šachtě či v dutém kameni!
Programování:
- Na 5 sekund zmáčkněte tlačítko příjímače, LED začne blikat.
- Stisknutím ovladače (nebo stisknutím čísla sekce) provedete spárování.
Reset příjímače provedete zmáčknutím tlačítka přijímače po dobu 15 sekund (LED přestane blikat).
Technické parametry:
| Maximání zatížení | 150 W |
| Napíjení přijímače | 12 V AC |
| Materiál | Plast |
| Počet sekcí, ovládaných 1 přijímačem | 1 |
| Pracovní frekvence | 434 MHz |
| Krytí | IP 44 |
| Rozměry přijímače | 9 x 4,5 x 11 cm . |
| Délka přívodního kabelu přijímače | 15 cm |
| Možnost upevnění na zeď | Ano |







