- Úvod
- Zahradní osvětlení - 12V
- Příslušenství
- Kabely a konektory
- CYKY 2 x 1,5 mm2
CYKY 2 x 1,5 mm2

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CYKY 2 x 1,5 mm2Skladem23 Kč/ m19 Kč bez DPH
Kvalitní zemní kabely s dvojitou izolací, barevně odlišené jednotlivé vodiče, průřez vodičů 1,5 mm2. Obvyklé použití - zahrady, skleníky a menší sportovní nebo veřejné plochy. Pro pevné uložení ve vnitřních a venkovních prostorách, v zemi, v betonu. Kabely jsou odolné proti UV záření a proti šíření plamene dle IEC 60332-1.
Specifikace:
- Barevné značení: modrá, hnědá
- Rozsah teplot: pokládka -5 °C
- při provozu -5 °C až 70 °C
- při zkratu 160 °C / 5 sec
- Značení žil: ČSN EN 50265-2-1
- Konstrukce: Cu jádro
- Izolace PVC, žíly stočené do duše kabelu
- Obal (výplňová guma)
- Plášť (PVC černý, odolný proti UV záření)
Technické parametry:
| Typ kabelu | CYKY |
| Počet žil | 2 |
| Průřez vodiče | 1,5 mm2 |
| Odpor jádra | 12,53 Ohm/km |
| Počet žil | 2 |
| Jmenovité napětí | 450/750 V |
| Proudová zatížitelnost v zemi | 34 A |
| Zkušební napětí | 2,5 kV/50 Hz |
| Vnější průměr | 8,1 mm |
| Prodej po metráži | Ano |
| Ohebnost | < 15 mm |
| Barva | Černá |


